U Splitu i Zagrebu, jednako, mladim i iskusnim inženjerima nudimo ugodno radno ozračje, kontinuirano obrazovanje, zanimljiv i odgovoran posao kroz internacionalne projekte i putovanja po zanimljivim zemljama.

Ukoliko ste propoznali našu tvrtku kao mjesto vašeg profesionalnog interesa, sa zahvalnošću i osobitim poštovanjem očekujemo vaše životopise koje ćemo primiti preko ispunjene kontakt forme.

14.9.2016. Pro Integris zapošljava informatičara – administratora IT sustava

Mjesto posla: Zagreb, Hrvatska

Opis posla:

– IT administracija windows SBS servera

– IT podrška internim korisnicima za rad u poslovnom sustavu

– system integracija IT sustava

– Ažuriranje poslovnog IT sustava – update-i, patchevi itd…

– Kreiranje izvještaja za IT korisnike i Upravu

– pomaganje oko izrade tehničke dokumentacije po potrebi (IT)

– sistem integracija windows OS-a u projektima

– podrška I projektiranje mrežnih računarskih sustava

Obrazovanje:

VŠS/VSS informatika (FOI, FER, PMF, EFZG, …)

Potrebna znanja:

  • MS Windows server, AD – rad i administracija – prednost
  • Linux sustavi – prednost
  • Engleski jezik : obavezno poznavanje engleskog jezika, ostali jezici prednost
  • Poznavanje nekog od objektno-orijentiranih programskih jezika (C++, C# itd.) – prednost
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • IT sigurnost – prednost

Ostale vještine:

  • Dobre analitičke sposobnosti
  • Spremnost na povremena putovanja
  • Timski rad u mladom IT/Inžinjerskom timu
  • Sposobnost rada pod pritiskom i u dinamičnom okruženju

Mi nudimo:

  • Rad u mladom I dinamičnom timu
  • Stjecanje novih znanja uz stabilna primanja
  • Nagrađivanje sukladno postignutim poslovnim rezultatima
  • Rad na međunarodnim poslovima